“EMALT LAPSELE” plaadi esitluskontsert lasteaias

9. November, 2017

Sel pühapäeval tulemas Marion Untera “EMALT LAPSELE” plaadi esitluskontsert
Johannese Kool Rosmal, lasteaia majas, kell 15:00, 12 nov.
Esinevad Marion Untera ja Markus Untera

Marion Untera on laulja ja muusikaterapeut, kes on õppinud muusikateraapiat Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, hetkel on lõpetamisel magistriõpingud Tallinn Ülikoolis muusikateraapia suuna. Marion on ühtlasi Johannese Kool Rosmal kõige esimese lennu vilistlane.

“Olen ligi neli aastat tegelenud emade ja väikelastega. Minu läbi viidavad muusikaringid põhinevad peamiselt omaloomingulistel lauludel sisaldades aktiivset musitseerimist ja ühislaulmist ning teineteisele häälestumist toetamaks vanema-lapse vahelist interaktsiooni ning tugevdamaks kiindumustunnet.”

“Emalt lapsele” on Marioni esikalbum, mis on mõeldud kõikidele lapsevanematele ja lastele, aga ka muusikaõpetajatele ja lastega tegelevatele spetsialistidele.
Sellel plaadil olevad lood on sündinud emaks olemise rõõmudest ja väljakutsetest, samuti Marioni igapäevasest tööst emade ja lastega. Igal laulul on oma lugu ja eesmärk: toetada lapse sotsiaalset ja emotsionaalset arengut, kasvatada temas empaatiatunnet ning tugevdada tervet minapilti. Eelkõige on need laulud kirjutatud sooviga aidata suurendada vanema ja lapse vahelist lähedustunnet, sest vanema hääl on ülivõimas instrument oma lapsele armastuse väljendamiseks.