Beebitunnid Rosmal

Johannese koolis Rosmal toimuvad teist hooaega beebitunnid.

Tunnid toimuvad kaks korda nädalas kolmapäeviti (suuremad beebid) ja neljapäeviti (väiksemad beebid). Suuremate laste jaoks mõeldud tunnid on mängulised ja liikuvad, tunnid on üles ehitatud arvestades lapse loomulikku liikumisvajadust ja huvi maailma avastamisel. Väiksemate beebide tunnid on jälle rahulikud ja vaiksed, keskendutakse värskete ilmakodanike silitamisele, masseerimisele ja õrna laulu saatel võimlemisele, samuti saavad väikse võimlemise ka emad. Beebitunnid ongi mõeldud ka emadele, see on hea võimalus kodust välja tulla, teisi emasid kohata, juttu puhuda, sõpru leida ja koos oma väikeste päikeste edusammude üle rõõmustada.

Suuremate laste (8k-2a.) tund toimub kolmapäeviti kell 10.00 Rosma koolimaja eurütmia saalis ja väiksemate beebide (2k-8k.) tund toimub neljapäeviti kell 10.30 koolimaja eurütmia saalis.

Registreerimine ja lähem info: liisa.parimuskool@gmail.com

Beebitundide läbiviimise vahendite soetamist toetas Kohaliku omaalgatuse programm.